» » » Про закріплення та керування службовим автомобілем

Про закріплення та керування службовим автомобілем

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

     22 квітня 2022 року                м. Сновськ                                          № 49

 

Про закріплення та керування службовим автомобілем

 

З метою забезпечення ефективної діяльності Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області, відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2003 року № 848 «Про впорядкування використання легкових автомобілів бюджетними установами та організаціями», з о б о в ‘ я з у ю

  1. Закріпити з правом керування за ГРЕНФЕЛЬДОМ Олегом Георгійовичем, завідувачем господарства відділу благоустрою та господарського забезпечення автомобіль марки ГАЗ 3110 «Волга», державний номер СВ 6468 ВІ (далі – службовий автомобіль).
  1. Покласти на ГРЕНФЕЛЬДА Олега Георгійовича, завідувача господарством відділу благоустрою та господарського забезпечення відповідальність за збереження, належну експлуатацію, справний технічний стан та дотримання вимог законодавства щодо використання службового автомобіля, економного використання паливно-мастильних матеріалів.
  1. Службовий автомобіль використовувати тільки для поїздок, пов’язаних із службовою діяльністю працівників міської ради.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Силенка Сергія Вадимовича.

Міський голова                                                               Олександр МЕДВЕДЬОВ