» » » Про закріплення з правом керування службових автомобілів за Тютюнником П.О. та  Вороб’єм С.А.

Про закріплення з правом керування службових автомобілів за Тютюнником П.О. та  Вороб’єм С.А.

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

     03 жовтня

2023 року

   м. Сновськ                                          № 199

 

З метою забезпечення ефективної діяльності Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області, відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2003 року № 848 «Про впорядкування використання легкових автомобілів бюджетними установами та організаціями», з о б о в ‘ я з у ю :

  1. Закріпити з правом керування за ТЮТЮННИКОМ Павлом Олександровичем, начальником відділу благоустрою та господарського забезпечення, автомобіль марки RENAULT DUSTER, реєстраційний номер СВ 1590 ЕМ (далі – службовий автомобіль).
  2. Закріпити з правом керування за ВОРОБ’ЄМ Сергієм Анатолійовичем, інспектором з благоустрою відділу благоустрою та господарського забезпечення, автомобіль марки FORD RANGER, реєстраційний номер КА2183АО (далі – службовий автомобіль).
  3. Покласти на ТЮТЮННИКА Павла Олександровича, начальника відділу благоустрою та господарського забезпечення та на ВОРОБ’Я Сергія Анатолійовича, інспектора з благоустрою відділу благоустрою та господарського забезпечення, відповідальність за збереження, належну експлуатацію, справний технічний стан та дотримання вимог законодавства щодо використання службового автомобіля, економного використання паливно-мастильних матеріалів.
  4. Службовий автомобіль використовувати тільки для поїздок,
    пов’язаних із службовою діяльністю працівників міської ради.
  5. Встановити, що п.2 даного розпорядження втрачає чинність з моменту підписання акту приймання-передачі автомобіля марки FORD  RANGER, реєстраційний номер КА2183АО на баланс військової частин А7047.
  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Силенка Сергія Вадимовича.

Міський голова                                                        Олександр МЕДВЕДЬОВ