» » Про закріплення житла (майна) за дитиною , позбавленої батьківського піклування

Про закріплення житла (майна) за дитиною , позбавленої батьківського піклування

УКРАЇНА 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

   СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

02 червня 2020 року                       м.Сновськ                                           № 42

 

Про закріплення житла (майна) за дитиною , позбавленої батьківського піклування

 

Розглянувши клопотання служби у справах дітей Сновської РДА щодо збереження майна за дитиною, позбавленої батьківського піклування, з метою захисту житлових та майнових прав дитини, враховуючи розпорядження голови Сновської районної державної адміністрації № 5 від 16.01.2020 року «Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування Шандар С.М.», відповідно до п.3 ст.71 Житлового кодексу України, ч.4 ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездоглядних громадян і безпритульних дітей», керуючись п.п.2 п. б) ч.2 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради   в и р і ш и в:

  1. Закріпити за дитиною, позбавленої батьківського піклування Круглик Аліною Олександрівною 09.2011 року народження, житло та майно за адресою:  вул. Центральна, 129, с.Стара Рудня, Сновського району, Чернігівської області та заборонити відчуження житла до досягнення нею повноліття.
  1. Взяти до уваги те, що мати дитини, Негода Г.О. рішенням Щорського районного суду позбавлена батьківських прав, відомості про батька дитини записані відповідно до Сімейного кодексу України, на даний час малолітня Круглик А.О. виховується у сім’ї опікуна Рудник Н.В. за адресою:  вул. ім..Петра Пиниці, 29, м.Городня, Чернігівської області.
  1. Відповідальним за збереження житла та майна Шандар С.М. призначити в.о. старости с. Стара Рудня Шмаровоз М.П.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на в.о. старости с.Стара Рудня Шмаровоз М.П. та Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту.

 

Міський голова                                                                             О.МЕДВЕДЬОВ