» » Про закріплення житла (майна) за дитиною , позбавленої батьківського піклування

Про закріплення житла (майна) за дитиною , позбавленої батьківського піклування

УКРАЇНА 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

   СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

03 липня 2020 року                        м.Сновськ                                           № 60

 

Про закріплення житла (майна) за дитиною , позбавленої батьківського піклування

 

Розглянувши клопотання служби у справах дітей Сновської РДА щодо збереження майна за дитиною, позбавленої батьківського піклування, з метою захисту житлових та майнових прав дитини, враховуючи розпорядження голови Щорської районної державної адміністрації № 228 від 12.10.2015 року «Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування Мудраку Б.Ю.», відповідно до п.3 ст.71 Житлового кодексу України, ч.4 ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездоглядних громадян і безпритульних дітей», керуючись п.п.2 п. б) ч.2 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради   в и р і ш и в:

 

  1. Закріпити за дитиною, позбавленої батьківського піклування Мудраком Богданом Юрійовичем ******** року народження, житло та майно за адресою:  вул. **********, с.Старі Боровичі, Сновського району, Чернігівської області та заборонити відчуження житла до досягнення нею повноліття.

 

  1. Взяти до уваги те, що мати дитини, Мудрак О.М. рішенням Щорського районного суду позбавлена батьківських прав, відомості про батька дитини записані відповідно до Сімейного кодексу України, на даний час малолітній Мудрак Б.Ю. виховується у прийомній сім’ї за адресою: вул. *********,  м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області.

 

  1. Відповідальним за збереження житла та майна Мудрак Б.Ю. призначити в.о. старости с. Старі Боровичі Шевардіну А.А.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на в.о. старости с.Старі Боровичі Шевардіну А.А. та Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту.

 

Міський голова                                                                             О.МЕДВЕДЬОВ