» » Про закріплення житла (майна) за дитиною , позбавленої батьківського піклування

Про закріплення житла (майна) за дитиною , позбавленої батьківського піклування

УКРАЇНА 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

   СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

13 березня 2020 року                     м.Сновськ                                           № 27

 

Про закріплення житла (майна) за дитиною , позбавленої батьківського піклування

 

Розглянувши клопотання служби у справах дітей Сновської РДА щодо збереження майна за дитиною, позбавленої батьківського піклування, з метою захисту житлових та майнових прав дитини, враховуючи розпорядження голови Сновської районної державної адміністрації № 5 від 16.01.2020 року «Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування Шандар С.М.», відповідно до п.3 ст.71 Житлового кодексу України, ч.4 ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездоглядних громадян і безпритульних дітей», керуючись п.п.2 п. б) ч.2 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради   в и р і ш и в:

 

  1. Закріпити за дитиною, позбавленої батьківського піклування Шандар Софією Михайлівною ********* року народження, житло та майно за адресою: вул.***********, с.Петрівка, Сновського району, Чернігівської області та заборонити відчуження житла до досягнення нею повноліття.

 

  1. Взяти до уваги те, що мати дитини, Холодняк С.П. померла 13.06.2019 року, батько дитини Шандар М.Ф. рішенням Щорського районного суду позбавлений батьківських прав, на даний час малолітня Шандар С.М. виховується у сім’ї опікуна Лазаренко Г.М. за адресою:  **********, с.Петрівка, Сновського району, Чернігівської області.

 

  1. Відповідальним за збереження житла та майна Шандар С.М. призначити в.о. старости с. Петрівка Деркач М.Ф.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на в.о. старости с.Петрівка Деркач М.Ф. та Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту.

 

Міський голова                                                                             О.МЕДВЕДЬОВ