» » Про закріплення житла (майна) за дитиною-сиротою

Про закріплення житла (майна) за дитиною-сиротою

УКРАЇНА 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

   СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

11 лютого 2020 року                      м.Сновськ                                           № 15

 

Про закріплення житла (майна) за дитиною-сиротою

 

Розглянувши клопотання служби у справах дітей Сновської РДА щодо збереження майна за дитиною-сиротою, з метою захисту житлових та майнових прав дитини, враховуючи розпорядження голови Сновської районної державної адміністрації № 235 від 20 грудня 2019  року «Про надання статусу дитини-сироти Жданову О.М.», відповідно до п.3 ст.71 Житлового кодексу України, ч.4 ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездоглядних громадян і безпритульних дітей», керуючись п.п.2 п. б) ч.2 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   виконавчий комітет  міської  ради         в и р і ш и в:

 

  1. Закріпити за дитиною-сиротою Ждановим Олександром Максимовичем ***** року народження, житло та майно за адресою: вул.******,  буд.****, с.Суничне, Сновського району, Чернігівської області та заборонити відчуження житла до досягнення нею повноліття.

 

  1. Взяти до уваги те, що мати дитини, Жданова О.А., померла 01.12.2019 року, відомості про батька дитини зазначені відповідно до ч.1 ст.135 Сімейного кодексу України, на даний час малолітній Жданов О.М. виховується у КЗ «Сновська ЗОШ – інтернат І-ІІ ступенів» Чернігівської обласної ради.

 

  1. Відповідальним за збереження житла та майна Жданова О.М. призначити в.о. старости сіл Суничне, Попільня, Шкробове, Сновського району, Чернігівської області Кривошей Л.О.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на в.о. старости сіл Суничне, Попільня, Шкробове Кривошей Л.О. та Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту.

 

Міський голова                                                                             О.МЕДВЕДЬОВ