» » » Про запобігання поширенню на території Сновськї ОТГ коронавірусу COVID-19

Про запобігання поширенню на території Сновськї ОТГ коронавірусу COVID-19

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 11 березня 2020 року                        м. Сновськ                                           №  34

 

Про запобігання поширенню на території Сновськї ОТГ коронавірусу COVID-19

 

         Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р., Постанови № 211 Кабінету Міністрів України  від 11 березня 2020 року: 

1.Управлінню освіти сім’ї, молоді та спорту, відділу культури і туризму Сновської міської ради:

         1.1. Установити з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на  території Сновської об’єднаної територіальної громади карантин, заборонивши відвідування закладів освіти її здобувачами.

1.2. Заборонити проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

  1. КНП «Сновська Центральна районна лікарня», КНП «Сновський центр первинної медичної допомоги», Сновському районному управлінню Держпродспоживслужби в Чернігівській області (за згодою), забезпечити:

2.1. Організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній території вимог розпорядження, своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів.

2.2. Подання щодня Сновській міській раді інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 для її узагальнення.

  1. 3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови-начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради.

Міський голова                                                                                  О.МЕДВЕДЬОВ