» » » Про затвердження економічного профілю Сновської міської територіальної громади

Про затвердження економічного профілю Сновської міської територіальної громади

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

25 травня 2021 року                   м.Сновськ                                                   106

Про затвердження економічного профілю Сновської міської територіальної громади

 

Відповідно до пункту 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням 1 сесії міської ради 8 скликання від 10 грудня 2020 року №21-1/VIII «Про затвердження Протоколу про співробітництво між Сновською міською радою та Глобал Комьюнітіз, виконавцем Програми «Децентралізація Приносить Кращі Результат та Ефективність» (DOBRE)», рішенням 5 сесії міської ради 8 скликання від 26 березня 2021 року №1-5/ VIII «Про затвердження Положення про Робочу групу з місцевого економічного розвитку Сновської міської територіальної громади», враховуючи рекомендації Робочої групи з місцевого економічного розвитку згідно із Протоколом від 17 травня 2021 року №1, з о б о в’ я з у ю:

  1. Затвердити економічний профіль Сновської міської територіальної громади Чернігівської області.
  2. Відділу організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю міської ради забезпечити оприлюднення економічного профілю на офіційному вебсайті Сновської міської ради.
  3. Робочій групі з місцевого економічного розвитку Сновської міської територіальної громади Чернігівської області щороку до 31 травня оновлювати економічний профіль громади та подавати його на затвердження міському голові.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Мірошниченка П.Л.

Міський голова                                                             Олександр МЕДВЕДЬОВ