» » Про затвердження Генерального плану та плану зонування м. Сновськ Чернігівської області

Про затвердження Генерального плану та плану зонування м. Сновськ Чернігівської області

-> сесія | 0

 УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Десята сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ

21 вересня 2021 року                          м. Сновськ                                           № ­­­110/VIІI

 

Про затвердження Генерального плану та плану зонування м. Сновськ Чернігівської області

 

Розглянувши розроблену Державним підприємством «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва  „УКРНДПIЦИВIЛЬБУД”» містобудівну документацію «Генеральний план м. Сновськ Чернігівської області» та «План зонування території м. Сновськ Чернігівської області»; відповідно до ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 16, 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 12 Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»; взявши до уваги протокол громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєкту Генерального плану з планом зонування території  в складі генерального плану м. Сновськ Чернігівської області від 25 листопада 2020 року та протокол № 5 від 22.07.2021 р. засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури  Чернігівської обласної державної адміністрації; за погодженням постійної комісії міської ради  з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

міська  рада вирішила:

 

  1. Затвердити містобудівну документацію «Генеральний план м. Сновськ Чернігівської області» та «План зонування території м. Сновськ Чернігівської області», розроблені Державним підприємством «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва „УКРНДПIЦИВIЛЬБУД”».
  2. Відділу організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю (Н.Смоляк) оприлюднити дане рішення на сайті міської ради протягом п`яти робочих днів з дати його прийняття.
  3. Відділу земельних відносин та агропромислового розвитку (В.Недвіга) замовити розроблення проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці міста Сновськ.
  4. Це рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови П.Мірошниченка та на постійну комісію міської ради з з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

Міський голова                                                                     Олександр МЕДВЕДЬОВ