» » Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання  адміністративних послуг» Сновської міської ради

Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання  адміністративних послуг» Сновської міської ради

Україна

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

25 червня 2021 року                       м.Сновськ                                              № 77

 

Про затвердження та погодження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради

Керуючись статтями 27, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про адміністративні послуги», Переліком адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради та віддалені робочі місця, виконавчий комітет міської ради  в и р і ш и в :

  1. Затвердити та погодити інформаційні картки адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради та віддалені робочі місця (додаток 1).
  2. Затвердити та погодити технологічні картки адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради та віддалені робочі місця (додаток 2).
  3. Забезпечити оприлюднення затверджених та погоджених інформаційних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради та віддалені робочі місця, на офіційному сайті Сновської міської ради.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» міської ради Терещенко Л.О.

 

 Міський голова                                                                             О.МЕДВЕДЬОВ