» » Про затвердження маршрутів підвозу дітей сільської місцевості до місць навчання та у зворотному напрямку

Про затвердження маршрутів підвозу дітей сільської місцевості до місць навчання та у зворотному напрямку

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

   СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

  РІШЕННЯ

09 жовтня 2020 року                        м.Сновськ                                               № 97

 Про затвердження маршрутів підвозу дітей сільської місцевості до місць навчання та у зворотному напрямку

 На виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів від 16.01.2003 року № 31 «Про затвердження Програми «Шкільний автобус», постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2011 року № 614 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 16.01.2003 року № 31 «Про затвердження Програми «Шкільний автобус» та районної Програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням третьої сесії сьомого скликання  від 15.01.2015 року та з метою забезпечення рівного доступу до здобуття якісної освіти, відповідно до п.п.4 п.а) ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розпорядження міського голови № 146 від 15.09.2020 року «Про затвердження маршрутів підвозу дітей сільської місцевості до місць навчання та у зворотному напрямку, виконавчий комітет міської ради    в и р і ш и в:

  1. Затвердити маршрути підвозу дітей сільської місцевості до місць навчання та у зворотному напрямку (додаються).
  1. Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради здійснювати підвіз дітей у відповідності до затверджених маршрутів.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника Управління освіти, сімї, молоді і спорту  Сновської   міської ради  Коваленко О.І.

Міський голова                                                                          О. МЕДВЕДЬОВ