» » » Про затвердження маршрутів підвозу дітей сільської місцевості до місць навчання та у зворотному напрямку

Про затвердження маршрутів підвозу дітей сільської місцевості до місць навчання та у зворотному напрямку

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

15  вересня  2020 року                  м. Сновськ                                           №  146

 

 

 Про затвердження маршрутів підвозу дітей сільської місцевості до місць навчання та у зворотному напрямку

 

На виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів від 16.01.2003 року № 31 «Про затвердження Програми «Шкільний автобус», постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2011 року № 614 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 16.01.2003 року № 31 «Про затвердження Програми «Шкільний автобус» та районної Програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням третьої сесії сьомого скликання Щорської районної ради від 15.01.2015 року та з метою забезпечення рівного доступу до здобуття якісної освіти:

 

  1. Затвердити маршрути підвозу дітей сільської місцевості до місць навчання та у зворотному напрямку, з послідуючим затвердженням на засіданні виконавчого комітету (додаються).

 

  1. Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради здійснювати підвіз дітей у відповідності до затверджених маршрутів.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника Управління освіти, сімї, молоді і спорту  Сновської   міської ради  Коваленко О.І.

 

 

Перший заступник міського голови                                                                                          І. ОРДА