» » Про затвердження на посаду старости

Про затвердження на посаду старости

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Перша сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

10 грудня 2020 року                     м. Сновськ                                   № ­­­17-1/VІІІ

 

Про затвердження на посаду старости

 

Розглянувши пропозиції Сновського міського голови Медведьова  Олександра Олександровича; відповідно до частини першої статті 54¹, частини першої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статей 3, 10, 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»; за погодженням з постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

міська рада вирішила:

 

  1. Затвердити ШЕВЧЕНКО Оксану Володимирівну на посаду старости Низківського старостинського округу Сновської міської територіальної громади.

Присвоїти ШЕВЧЕНКО Оксані Володимирівні 13 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах 6 категорії посад.

  1. Затвердити АРТЮШЕНКА Олександра Анатолійовича на посаду старости Тур’янського старостинського округу Сновської міської територіальної громади.

Присвоїти АРТЮШЕНКУ Олександру Анатолійовичу 13 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах 6 категорії посад.

  1. Затвердити ЩЕРБИНУ Віктора Олексійовича на посаду старости Новомлинського старостинського округу Сновської міської територіальної громади.

Присвоїти ЩЕРБИНІ Віктору Олексійовичу 13 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах 6 категорії посад.

  1. Встановити, що пункти 1 – 3 цього рішення набирають чинності незалежно один від одного наступного робочого дня після звільнення з попереднього місця роботи осіб, зазначених у цих пунктах.
  2. На час тимчасової відсутності (відпустки, відрядження, тимчасової непрацездатності, тощо) старости виконання його обов’язків, за згодою, покладається розпорядженням міського голови (особи, що виконує його обов’язки) на іншого старосту, без звільнення працівника від своїх основних обов’язків.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Н.Самойлову та на постійну комісію міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики (голова В.Карпенко).

 

Міський голова                                                                              О.МЕДВЕДЬОВ