» » Про затвердження на посаду старости

Про затвердження на посаду старости

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Третя сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

28 січня 2021 року                       м. Сновськ                                    № 13­­­-3/VІІІ

 

Про затвердження на посаду старости

 

Розглянувши пропозиції Сновського міського голови Медведьова  Олександра Олександровича; відповідно до частини першої статті 54¹, частини першої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статей 3, 10, 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»; за погодженням з постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

міська рада вирішила:

 

  1. Затвердити МІРОШНИЧЕНКА Юрія Олександровича на посаду старости Рогізківського старостинського округу Сновської міської територіальної громади.
  2. Взяти до відома, що МІРОШНИЧЕНКУ Юрію Олександровичу присвоєно 11 (одинадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах шостої категорії посад.
  3. Встановити, що пункти 1 – 2 цього рішення набирають чинності наступного робочого дня після звільнення Мірошниченка Ю.О. з попереднього місця роботи.
  4. На час тимчасової відсутності (відпустки, відрядження, тимчасової непрацездатності, тощо) старости виконання його обов’язків, за згодою, покладається розпорядженням міського голови (особи, що виконує його обов’язки) на іншого старосту, без звільнення працівника від своїх основних обов’язків.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Н.Самойлову та на постійну комісію міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики (голова В.Карпенко).

 

 

 

Міський голова                                                                              О.МЕДВЕДЬОВ