» » » Про затвердження норм списання  ПММ  для ручного бензоінструмента  та проведення навчальних зборів

Про затвердження норм списання  ПММ  для ручного бензоінструмента  та проведення навчальних зборів

 

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

10 грудня  2018 року                  м. Сновськ                                              № 184

 

Про затвердження норм списання  ПММ  для ручного бензоінструмента  та проведення навчальних зборів

 

Розглянувши клопотання Сновського районного ТЦК та СП щодо  проведення «Єдиного стрілецького дня»  з військовозобов’язаними підрозділів територіальної оборони з відпрацюванням вправ практичних стрільб, враховуючи Програму покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної  та оборонної роботи Сновського району на 2018 рік, відповідно до ст.36, Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  з метою визначення норм списання паливно-мастильних матеріалів  для ручного робочого бензоінструмента, що знаходиться на балансі міської  ради, враховуючи Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», згідно визначених частиною  II ДСТУ Б Д.2.7.—1:2012 «Ресурсних кошторисних норм експлуатації будівельних машин та механізмів», прийнятих наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 28.12.2012 р. № 668:

 

1.Сновській міській раді забезпечити  виділення паливно-мастильних матеріалів з розрахунку 24 літри бензину, 10,5 літрів  дизельного палива  та передати до Сновського районного ТЦК та СП.

  1. Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради забезпечити  виділення автотранспорту (автобусів ПАЗ, АСЧ, ПАЗ, БОГДАН), здійснити перевезення особового складу по м.Сновськ (південно-східна околиця м.Сновськ) 15.12.2018 року.

 

  1. Затвердити норми витрат паливно-мастильних матеріалів на роботу машин ручного робочого бензоінструмента (Додається).

 

  1. 4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності списання витрат паливно-мастильних матеріалів здійснювати відповідно до встановлених норм.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами Кравця Р.В.

 

Міський голова                                                                     О. О. Медведьов

 

 

 

Leave a Reply