» » Про затвердження Правил приймання стічних вод до централізованої системи водовідведення  м. Сновськ

Про затвердження Правил приймання стічних вод до централізованої системи водовідведення  м. Сновськ

У К Р А Ї Н А

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я 

 17 грудня  2019 року                     Сновськ                                          № 133

 

Про затвердження Правил приймання стічних вод до централізованої системи водовідведення  м. Сновськ

З метою підвищення ефективності та надійності функціонування системи водовідведення міста Сновськ, відповідно до Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.12.2017 № 316, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 15.01.2018 за № 56/31508, Порядку визначення розміру плати, що справляється за понаднормативні скиди стічних вод до систем централізованого водовідведення, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.12.2017 № 316, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.01.2018 за № 57/31509, відповідно до Водного кодексу України, ст. 13-1 Закону України “Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення”, Законів України “Про охорону навколишнього природного середовища”,«Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про благоустрій населених пунктів», керуючись пп. 2 п. «а» ст. 28, ч.1 ст. 52, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

  1. Затвердити аналіз регуляторного впливу регуляторного акта «Про затвердження правил приймання стічних вод до централізованої системи водовідведення м. Сновськ».
  2. Затвердити Правила приймання стічних вод до централізованої системи водовідведення м. Сновськ.
  3. Правила приймання стічних вод до централізованої системи водовідведення м. Сновськ вступають в дію з 17.12.2019 року.
  4. Керівництву ПРАТ «Комунальник» забезпечити контроль за виконанням зазначених Правил та довести до відома споживачів.
  5. Рішення виконавчого комітету Сновської міської ради від 18.05.2011 № 98 «Про затвердження Правил приймання стічних вод у каналізаційну мережу м. Щорс визнати таким, що втратило чинність».
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства та транспорту міської ради

 

Міський голова                                                                    О.МЕДВЕДЬОВ