» » Про затвердження  проектної документації

Про затвердження  проектної документації

-> сесія | 0

 

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сорок перша сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ 

27 листопада 2019 року               м. Сновськ                             № ­­­­­11-41/VII

 

Про затвердження проектної документації

 

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; керуючись Порядком затвердження проектів будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 року №560 (із змінами та доповненнями); за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

міська рада вирішила:

 

  1. Внести редакційні уточнення до назви проекту, який реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в 2019 році, а саме:

– змінити назву проекту «Реконструкція в рамках відновлення системи вуличного освітлення вулиць Миру та Сновська в с. Займище Сновського району Чернігівської області» на назву «Реконструкція в рамках відновлення системи вуличного освітлення вул. Сновська в с. Займище Сновського району Чернігівської області (коригування зі зміною назви)».

 

  1. Затвердити проектну документацію проекту будівництва:

– «Реконструкція в рамках відновлення системи вуличного освітлення вул. Сновська в с. Займище Сновського району Чернігівської області (коригування зі зміною назви)» в сумі 227,208 тис.грн.

 

  1. В зв’язку з підвищенням у 2019 році вартості приєднання об’єктів до існуючих електричних мереж затвердити відкориговані кошторисні документації по проектах 2018 року:

– «Відновлення (будівництво) ПЛІ-0.4кВ вуличного освітлення по вул. Перемоги, вул. Миру, вул. Лугова, вул. Садова, пров. Першотравневий, пров. Річковий в с. Низківка Сновського району Чернігівської області. Друга черга будівництва» в сумі 329,57074 тис.грн.

– «Відновлення (будівництво) ПЛІ-0,4 кВ вуличного освітлення вул. Миру, вул. Дружби, вул. Вишнева, вул. Садова, вул. Маханова та пров. Набережний в с. Гірськ Сновського району Чернігівської області. Друга черга будівництва»  в сумі 352,89360 тис.грн.

– «Реконструкція в рамках відновлення системи вуличного освітлення частини вул. Мозгового від КТП-42 в с. Жовідь, Сновського району,Чернігівської області» в сумі 159,015 тис.грн.

– «Реконструкція в рамках відновлення системи вуличного освітлення частини вул. Братів Талашів, вул. Братів Кутиків, вул. Шкільна, вул. Лугова від КТП-258 в с. Смяч, Сновського району, Чернігівської області» в сумі 274,813 тис.грн.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Орду І.Г. та на постійну комісію міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова Кирилюк О.І.).

 

Міський голова                                                                            О.МЕДВЕДЬОВ

Leave a Reply