» » Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки Тищенка О.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки Тищенка О.В.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Восьма сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

06 липня 2021 року                       м.Сновськ                                      №27-8/VIII

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки Тищенка О.В.

 

Розглянувши заяву Тищенка Олександра Віталійовича та проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що знаходиться у нього в приватній власності, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 20 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,4000 га, кадастровий номер 7425882100:01:001:0622, яка знаходиться в приватній власності Тищенка Олександра Віталійовича та цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» в с.Займище на території Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,4000 га, кадастровий номер 7425882100:01:001:0622, що знаходиться в приватній власності Тищенка Олександра Віталійовича з «для ведення особистого селянського господарства» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» в с.Займище Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

 

Міський голова                                                          Олександр МЕДВЕДЬОВ