» » Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Сновській міській раді

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Сновській міській раді

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сорок перша сесія сьомого скликання 

РІШЕННЯ 

27 листопада 2019 року                     м.Сновськ                                         35-41/VII

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Сновській міській раді

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Сновській міській раді, за погодженням постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи,  керуючись ст.ст. 12, 83, 116 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада в и р і ш и л а : 

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Сновській міській раді площею 0,4700 га для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (03.15) по вул.Ватутіна, 2 в с.Нові Боровичі Сновського району Чернігівської області.
  1. Територіальній громаді, в особі Сновської міської ради (код ЄДРПОУ 04061932), зареєструвати право комунальної власності на земельну ділянку площею 0,4700 га кадастровий номер 7425884000:01:000:0946 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (03.15) по вул.Ватутіна, 2 в с.Нові Боровичі.  
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Пискун В.А.).

 

Міський голова                                                                         О.МЕДВЕДЬОВ

 

Leave a Reply