» » Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Сновської міської ради

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Сновської міської ради

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Восьма сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

06 липня 2021 року                             м.Сновськ                                         №30-8/VIII

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Сновської міської ради

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Сновської міської ради, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 83, 116 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області площею 0,0060 га кадастровий номер 74258810100:02:020:0091 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (03.15) в м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Територіальній громаді, в особі Сновської міської ради (код ЄДРПОУ 04061932), зареєструвати право комунальної власності на земельну ділянку.

  

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

 

Міський голова                                                          Олександр МЕДВЕДЬОВ