» » Про затвердження Програми завершення будівництва об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по вул. Перемоги, в с. Тур’я, Сновського району, Чернігівської області  – будівництво» на 2021 рік  

Про затвердження Програми завершення будівництва об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по вул. Перемоги, в с. Тур’я, Сновського району, Чернігівської області  – будівництво» на 2021 рік  

-> сесія | 0

 УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Четверта сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

25 лютого 2021 року                      м. Сновськ                                       № 4-4/VІІІ

 

Про затвердження Програми завершення будівництва об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по вул. Перемоги, в с. Тур’я, Сновського району, Чернігівської області  – будівництво» на 2021 рік

 

З метою введення в експлуатацію об’єкта  «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по вул. Перемоги, в с.Тур’я, Сновського району, Чернігівської області – будівництво»; керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”;  за рекомендаціями постійних комісій міської ради: з  питань планування, фінансів, бюджету  та соціально-економічного розвитку; з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

міська рада вирішила:   

 

  1. Затвердити Програму завершення будівництва об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по вул. Перемоги, в с.Тур’я, Сновського району, Чернігівської області – будівництво» на 2021 рік (додається).
  2. Фінансовому відділу Сновської міської ради забезпечити фінансування Програми.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови П.Мірошниченка та на постійну комісію міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова Г.Гукун).

 

Секретар міської ради                                                        Н.САМОЙЛОВА

 

 

           ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Сновської міської ради

        (4 сесія 8 скликання)

    № 4-4/VІІІ від 25 лютого 2021 р.

 

   

 

П р о г р а м а 

завершення будівництва об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по вул. Перемоги, в с. Тур’я, Сновського району, Чернігівської області – будівництво» 

на 2021 рік

 

 

  

 

П А С П О Р Т

Програми завершення будівництва об’єкта

«Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря)    по вул. Перемоги, в с. Тур’я, Сновського району, Чернігівської області – будівництво» на 2021 рік

 

1. Ініціатор розроблення програми Сновська міська рада
2. Дата, номер і назва документа, відповідно до якого розроблено програма Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»
3. Розробник програми Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради
4. Відповідальний виконавець програми Фінансовий відділ Сновської міської ради,

КНП «Сновський ЦПМД»

5. Учасники програми Управління капітального будівництва  обласної державної адміністрації в Чернігівській області
6. Термін реалізації Програми 2021 рік
7. Загальний орієнтовний обсяг  фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього

 

8,000 тис. грн.

 

Загальна  частина

 

Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по вул. Перемоги, в с. Тур’я, Сновського району, Чернігівської області розпочалося в 2018 році та знаходиться на балансі Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації.

З 2018 року і надалі замовником підрядних робіт виступає Управління капітального будівництва облдержадміністрації, через яке і проходило фінансування.

У 2021 році Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації планує завершити роботи та ввести в експлуатацію об’єкт   будівництва  «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по вул. Перемоги, в с. Тур’я,  Сновського району, Чернігівської області – будівництво».

В зв’язку з виявленим переліком робіт, які не були виконані протягом періоду будівництва (а саме: підключення електроенергії до об’єкта, необхідної для забезпечення роботи котла, системи протипожежного захисту та інших систем, необхідних для збереження внутрішнього оздоблення приміщень, встановленого обладнання та устаткування новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по вул. Перемоги, в с. Тур’я Сновського району Чернігівської області) необхідно передбачити додаткове фінансування.

На даний час, для завершення робіт  та введення  в експлуатацію об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по вул. Перемоги, в с. Тур’я,  Сновського району, Чернігівської області – будівництво» кошти державного бюджету відсутні. Тому Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації звернулось до Сновської міської ради з проханням виділити кошти з бюджету Сновської міської територіальної громади (далі – міської ТГ) в сумі  8,000 тис. грн. для завершення робіт.

Враховуючи високий ступінь  готовності об’єкта,  для забезпечення цілісності та утримання в належному стані будівлі, встановленого обладнання  та устаткування, а також створення оптимальних умов для завершення будівництва даного об’єкту, виникає необхідність у  прийнятті ефективних управлінських рішень по виділенню коштів з бюджету міської ТГ на завершення будівництва та здачі у експлуатацію об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по  вул. Перемоги, в с. Тур’я, Сновського району, Чернігівської області – будівництво» з подальшою передачею в  комунальну власність Сновської міської ради.

Виконання Програми завершення будівництва  об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по  вул. Перемоги, в с.Тур’я, Сновського району, Чернігівської області – будівництво» на 2021 рік, дасть змогу завершить будівництво амбулаторії  та створити умови для надання якісних медичних послуг.

 

Мета програми

 

Метою Програми є забезпечення добудови та введення в експлуатацію будівництва об’єкта  «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по в с.Тур’я, вул. Перемоги, в с.Тур’я, Сновського району, Чернігівської області – будівництво».

 

Завдання Програми

 

Завданням Програми є спрямування коштів бюджету міської ТГ на заходи по завершенню будівництва  об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по вул. Перемоги, в с. Тур’я, Сновського району, Чернігівської області – будівництво».

 

Очікувані результати Програми

 

Результати Програми:

  • здійснення безперебійного фінансування заходів, спрямованих на добудову та введення в експлуатацію будівництва об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по вул. Перемоги, в с. Тур’я, Сновського району, Чернігівської області – будівництво»;
  • відкриття нової амбулаторії в громаді для надання якісних медичних послуг.

 

 Фінансування  та контроль за виконанням Програми

 

Фінансування заходів Програми передбачається  за рахунок залучення фінансових ресурсів бюджету міської ТГ. Кошти  у вигляді іншої субвенції передаються  до обласного бюджету відповідно до ст. 101 Бюджетного Кодексу України. Головним розпорядником коштів іншої субвенції обласному бюджету  для подальшої передачі їх обласному Управлінню капітального будівництва відповідно до укладених угод між головами міської та обласної рад визначено фінансовий відділ Сновської міської ради.

Сновська міська рада (КНП «Сновський ЦПМД») здійснює контроль за виконанням Програми шляхом планових та оперативних перевірок щодо забезпечення добудови та введення в експлуатацію будівництва об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по  вул. Перемоги, в с. Тур’я, Сновського району, Чернігівської області – будівництво».

 

 

Перший заступник

міського голови                                                                      П.МІРОШНИЧЕНКО