» » » Про затвердження протоколу конкурсу з оренди майна

Про затвердження протоколу конкурсу з оренди майна

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

04 жовтня 2019 року                       м. Сновськ                                                     № 122

Про затвердження протоколу конкурсу з оренди майна

Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, затвердженого рішенням 12 сесії міської ради 7 скликання від 24 жовтня 2017 року № ­­­2-12/VIІI, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Затвердити протокол конкурсу з оренди майна – нежитлового приміщення загальною площею 47,34 кв. м., що знаходиться за адресою: Чернігівська область, Сновський район, с. Нові Млини, вул. Попудренка, 16, поданий конкурсною комісією з передачі в оренду об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.

 

  1. Відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи розмістити інформацію про результати конкурсу з оренди майна на сайті міської ради протягом трьох робочих днів згідно Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, затвердженого рішенням 12 сесії міської ради 7 скликання від 24 жовтня 2017 року № ­­­2-12/VIІI.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                                     О.МЕДВЕДЬОВ

Leave a Reply