» » Про затвердження проєкту землеустрою що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, що перебуває в оренді ПСП «Сновський»

Про затвердження проєкту землеустрою що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, що перебуває в оренді ПСП «Сновський»

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьома сесія восьмого скликання

 РІШЕННЯ

 27 травня 2021 року                         м.Сновськ                                          №36-7/VIII

  Про затвердження проєкту землеустрою що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, що перебуває в оренді ПСП «Сновський»

     Розглянувши проект землеустрою що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, що перебуває в оренді ПСП «Сновський», за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 122 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити проект землеустрою що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь земельної ділянки площею 28,7557 га кадастровий номер 7425883500:09:000:2636, що перебуває в оренді ПСП «Сновський» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту с.Низківка Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

Міський голова                                                      Олександр МЕДВЕДЬОВ