» » Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та зміну цільового призначення земельної ділянки Гончаренка О.М.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та зміну цільового призначення земельної ділянки Гончаренка О.М.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок восьма сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

23 червня 2020 року                         м.Сновськ                                                №29-48/VII

 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та зміну цільового призначення земельної ділянки Гончаренка О.М.

      Розглянувши заяву Гончаренка Олександра Миколайовича та проєкт землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що знаходиться у нього в приватній власності, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 20 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,1500 га, кадастровий номер 7425810100:02:016:0140, яка знаходиться в приватній власності Гончаренка Олександра Миколайовича та цільове призначення якої змінюється з «для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по вул.Спортивна, 22 в м.Сновськ Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.

 

  1. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,1500 га, кадастровий номер 7425810100:02:016:0140, що знаходиться в приватній власності Гончаренка Олександра Миколайовича з «для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по вул.Спортивна, 22 в м.Сновськ Сновського району Чернігівської області.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Пискун).

 

Міський голова                                                                         О.МЕДВЕДЬОВ