» » Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки Релігійної організації «Чернігівське ООЦ ЄХБ»

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки Релігійної організації «Чернігівське ООЦ ЄХБ»

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

П’ятдесята сесія сьомого скликання 

РІШЕННЯ 

28 серпня 2020 року                          м.Сновськ                                                №29-50/VII

 

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки Релігійної організації «Чернігівське ООЦ ЄХБ»

 

Розглянувши клопотання Релігійної організації «Чернігівське обласне об’єднання церков євангельських християн-баптистів» та проєкт землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що знаходиться у них в приватній власності, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 20 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0236 га, кадастровий номер 7425810100:03:013:0090, яка знаходиться в приватній власності Релігійної організації «Чернігівське обласне об’єднання церков євангельських християн-баптистів» та цільове призначення якої змінюється з «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, для комерційного використання» на «для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій» в м.Сновськ Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.

 

  1. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,0236 га, кадастровий номер 7425810100:03:013:0090, що знаходиться в приватній власності Релігійної організації «Чернігівське обласне об’єднання церков євангельських християн-баптистів» з «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, для комерційного використання» на «для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій» в м.Сновськ Сновського району Чернігівської області.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Пискун).

 

Міський голова                                                               О.МЕДВЕДЬОВ