» » Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки Вороб’я В.К.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки Вороб’я В.К.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Друга сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

24 грудня 2020 року                          м.Сновськ                                         №47-2/VIII

 

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки Вороб’я В.К.

 

Розглянувши заяву Вороб’я Віктор Костянтиновича та проєкт землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що знаходиться у нього в приватній власності, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 20 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0568 га, гр.Вороб’я Віктора Костянтиновича (7425889200:01:000:0016) за цільовим призначенням – (02.01) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), зі зміною її цільового призначення – (03.07) для будівництва і обслуговування будівель торгівлі розташованої в с.Хотуничі, Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,0568 га, кадастровий номер 7425889200:01:000:0016, що знаходиться в приватній власності Вороб’я Віктора Костянтиновича з «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» на «для будівництва і обслуговування будівель торгівлі» в с.Хотуничі Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

 

Міський голова                                                                           О.МЕДВЕДЬОВ