» » Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки Яковець Г.К.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки Яковець Г.К.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

П’ятдесята сесія сьомого скликання 

РІШЕННЯ 

28 серпня 2020 року                          м.Сновськ                                         №30-50/VII

 

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки Яковець Г.К.

 

Розглянувши заяву Яковець Ганни Кирилівни та проєкт землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що знаходиться у неї в приватній власності, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 20 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0050 га, кадастровий номер 7425810100:03:002:0015, яка знаходиться в приватній власності Яковець Ганни Кирилівни та цільове призначення якої змінюється з «для розміщення та обслуговування магазину» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по в м.Сновськ Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.

 

  1. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,0050 га, кадастровий номер 7425810100:03:002:0015, що знаходиться в приватній власності Яковець Ганни Кирилівни з «для розміщення та обслуговування магазину» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» в м.Сновськ Сновського району Чернігівської області.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Пискун).

 

 

Міський голова                                                               О.МЕДВЕДЬОВ