» » Про затвердження проєкту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду Підставському В.М.

Про затвердження проєкту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду Підставському В.М.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шоста сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

23 квітня 2021 року                          м.Сновськ                                           №31-6/VIII

 

Про затвердження проєкту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду Підставському В.М.

Розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 123 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Сновської міської ради в оренду Підставському Валерію Михайловичу площею 0,6368 га для городництва (01.07) за межами населеного пункту с.Рогізки Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Надати в оренду Підставському Валерію Михайловичу (ідентифікаційний номер) земельну ділянку комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, площею 0,6368 га кадастровий номер 7425885500:02:001:0113 для городництва (01.07) за межами населеного пункту с.Рогізки, строком на 49 років.

 

  1. Право оренди на земельну ділянку зареєструвати згідно чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

Міський голова                                                     Олександр МЕДВЕДЬОВ