» » Про затвердження проєкту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду ПВТП «ЯНА»  

Про затвердження проєкту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду ПВТП «ЯНА»  

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

П’ятдесята сесія сьомого скликання 

РІШЕННЯ 

28 серпня 2020 року                         м.Сновськ                                           №27-50/VII

  

Про затвердження проєкту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду ПВТП «ЯНА»                                                                               

 

Розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 123 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Сновської міської ради в оренду приватному виробничо-торгівельному підприємству «ЯНА» загальною площею 1,2456 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01) в с.Старі Боровичі Сновського району Чернігівської області.

 

  1. Надати земельну ділянку комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, в оренду ПВТП «ЯНА» загальною площею 1,2456 га кадастровий номер 7425887500:03:000:1549 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01) в с.Старі Боровичі строком на 25 років.

 

  1. Право оренди на земельну ділянку зареєструвати згідно чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Пискун).

 

  

Міський голова                                                               О.МЕДВЕДЬОВ