» » Про затвердження проєкту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду Сенченку М.І. та Артем’єву О.М.   

Про затвердження проєкту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду Сенченку М.І. та Артем’єву О.М.   

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

П’ятдесята сесія сьомого скликання 

РІШЕННЯ 

28 серпня 2020 року                         м.Сновськ                                           №26-50/VII

  

Про затвердження проєкту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду Сенченку М.І. та Артем’єву О.М.                                                                               

 

Розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 123 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Сновської міської ради в оренду Сенченку Миколі Івановичу та Артем’єву Олексію Миколайовичу загальною площею 0,2700 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01) по вул.Юрія Костюченка, 99в в м.Сновськ Сновського району Чернігівської області.

 

  1. Надати земельну ділянку комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, в оренду Сенченку Миколі Івановичу (1/2 частина) та Артем’єву Олексію Миколайовичу (1/2 частина) загальною площею 0,2700 га кадастровий номер 7425810100:03:009:0051 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01) в м.Сновськ строком на 25 років.

 

  1. Право оренди на земельні ділянки зареєструвати згідно чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Пискун).

 

 

 

Міський голова                                                               О.МЕДВЕДЬОВ