» » » Про затвердження Реєстру майна, що перебуває у комунальній власності Сновської міської територіальної громади

Про затвердження Реєстру майна, що перебуває у комунальній власності Сновської міської територіальної громади

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьома сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

27 травня 2021 року                              м. Сновськ                                             № ­­­14-7/VIІI

 

Про затвердження Реєстру майна, що перебуває у комунальній власності Сновської міської територіальної громади

 З метою забезпечення системного обліку і ведення єдиної бази даних об’єктів комунальної власності територіальної громади, підсилення ефективності його використання; керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада  вирішила:

 

  1. Затвердити Реєстр майна, що перебуває у комунальній власності Сновської міської територіальної громади Корюківського району Чернігівської області, згідно з додатком.
  1. Відділам бухгалтерського обліку та звітності; житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту проводити роботу щодо уточнення даних Реєстру майна.
  1. Балансоутримувачам майна, зазначеного в додатку до цього рішення, забезпечити збереження та ефективне використання об’єктів комунальної власності в порядку, визначеному чинним законодавством.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови П.Мірошниченка та на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С.Виблов).

Міський голова                                                                      Олександр  МЕДВЕДЬОВ