» » » Про затвердження результатів конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності щодо об’єкта оренди – кімнат в приміщенні редакції за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Залізнична, 4

Про затвердження результатів конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності щодо об’єкта оренди – кімнат в приміщенні редакції за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Залізнична, 4

У К Р А Ї Н А
 СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

15 січня  2019  року                       м. Сновськ                                                       2

 

Про затвердження результатів конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності щодо об’єкта оренди – кімнат в приміщенні редакції за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Залізнична, 4

 Враховуючи Протокол засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності від 15.01.2019 року, відповідно до Законів України «Про оренду державного та комунального майна», «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», затвердженого Наказом Фонду Державного майна України від 31.12.2015 року №2075, на виконання рішення 29 сесії міської ради                    7 скликання від 29 листопада 2018 року № 17-29/VІІ «Про встановлення орендної плати орендарям майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади, розташованого за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Залізнична, 4», статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Затвердити результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності.
  2. Взяти до відома, що переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності щодо об’єкта оренди – кімнат в приміщенні редакції за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Залізнична, 4:
  • загальною площею 29,20 кв. м.,
  • загальною площею 15,00 кв. м.,

загальною площею 9,80 кв. м. з коридором спільного користування, загальною площею 36,9 кв. м., визнано Приватне підприємство «Аксіома», як таке, що набрало найбільшу кількість балів.

  1. Проінформувати письмово переможця та іншого учасника конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності про результати конкурсу.
  2. Інформацію про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності опублікувати в районній газеті «Промінь».
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                                       О.О. Медведьов

Leave a Reply