» » » Про затвердження  складу  Робочої групи з питань перевірки (верифікації) наведених у заяві власників приватного житлового фонду відомостей, що пов’язані з безоплатним тимчасовим розміщенням внутрішньо переміщених осіб, на території населених пунктів, що входять до  Сновської  ТГ

Про затвердження  складу  Робочої групи з питань перевірки (верифікації) наведених у заяві власників приватного житлового фонду відомостей, що пов’язані з безоплатним тимчасовим розміщенням внутрішньо переміщених осіб, на території населених пунктів, що входять до  Сновської  ТГ

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

10 січня  2023 року                                м. Сновськ                                        № 8

 

 

Про затвердження  складу  Робочої групи з питань перевірки (верифікації) наведених у заяві власників приватного житлового

фонду відомостей, що пов’язані з безоплатним тимчасовим розміщенням внутрішньо переміщених осіб, на території  

населених пунктів, що входять до  Сновської  ТГ

 

Відповідно до Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від            19.03.2022 року № 333  «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг»,  з метою перевірки відомостей, наведених у заяві особи, що розмістила внутрішньо-переміщених осіб, про отримання компенсації  з о б о в ` я з у ю :

 

  1. Затвердити склад Робочої групи з питань перевірки (верифікації) наведених у заяві власників приватного житлового фонду відомостей, що пов’язані з безоплатним тимчасовим розміщенням внутрішньо переміщених осіб на території населених пунктів, що входять до Сновської  ТГ (Додаток 1).
  2. Робоча група протягом строку розгляду заяви проводить перевірку (верифікацію) наведених у заяві власником жилого приміщення відомостей з відвідуванням (у разі потреби) місця розміщення внутрішньо переміщених осіб, зокрема з метою перевірки факту такого розміщення, його безоплатності, кількості розміщених осіб та умов їх проживання, документів, що посвідчують особу, свідоцтва про народження малолітньої дитини, яка є внутрішньо переміщеною особою (у тому числі електронне відображення інформації, що міститься у таких документах), довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, шляхом оформлення акту перевірки (верифікації).
  3. У разі коли за результатами перевірки встановлено факт наведення у заяві недостовірної інформації, Робоча група  приймає рішення про відмову у виплаті компенсації.
  4. Затвердити форму акту перевірки (верифікації) наведених у заяві власників приватного житлового фонду відомостей, що пов’язані з безоплатним тимчасовим розміщенням внутрішньо переміщених осіб, на території населених пунктів, що входять до Сновської міської ТГ (Додаток 2).
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Карпенка В.М.

 

Міський голова                                                                                            Олександр МЕДВЕДЬОВ