» » » Про затвердження Стратегії розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021–2027 роки

Про затвердження Стратегії розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021–2027 роки

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Дванадцята сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

26 листопада 2021 року                            м. Сновськ                                                 № 1­­­-12/VІІІ

 

Про затвердження Стратегії розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021–2027 роки

 

Розглянувши проєкт Стратегії розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021‒2027 роки (Далі ‒ Стратегія); з метою планової розбудови міської територіальної громади, забезпечення сталого економічного та соціального розвитку; з врахуванням звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування  Стратегії розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021‒2027 роки; відповідно до ст. 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанов Кабінету Міністрів України від 05.08.2020 № 695 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на 2021‒2027 роки», від 11.11.2015 № 932 «Про затвердження Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів»; враховуючи основні положення Стратегії розвитку Чернігівської області на 2021‒2027 роки; за рекомендаціями постійних комісій міської ради: з питань  планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг, з питань містобудування, будівництва, земельних відносин  та охорони природи

 міська рада вирішила:

 

  1. Затвердити Стратегію розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021‒ 2027 роки та Звіт про її стратегічну екологічну оцінку (додаються).
  2. Враховувати основні положення Стратегії при розробленні прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку, зокрема планів (програм) соціально-економічного розвитку громади, цільових програм.
  3. Оприлюднити Стратегію розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021‒ 2027 роки на офіційному веб-сайті Сновської міської ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови П.Мірошниченка та на постійну комісію міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова Г.Гукун).

 

 

Міський голова                                                              Олександр МЕДВЕДЬОВ