» » Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Аніщенка С.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Аніщенка С.М.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьома сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

27 травня 2021 року                         м.Сновськ                                          №34-7/VIII

  

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Аніщенка С.М.

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Аніщенка Сергія Михайловича, враховуючи Витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 07.05.2021, враховуючи що земельна ділянка знаходиться у нього в постійному користуванні на підставі Державного акту на право постійного користування землею за №40 від 29.01.1999 року, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Аніщенка Сергія Михайловича загальною площею 0,0922 га для ведення особистого підсобного господарства в межах населеного пункту с.Нові Боровичі на території Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Територіальній громаді, в особі Сновської міської ради (код ЄДРПОУ 04061932), зареєструвати право комунальної власності на земельну ділянку для ведення особистого підсобного господарства площею 0,0922 га кадастровий номер 7425884000:01:000:0961 в межах населеного пункту с.Нові Боровичі на території Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

 

Міський голова                                                      Олександр МЕДВЕДЬОВ