» » Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельної ділянки з комунальної власності в приватну власність Чегринцю В.П.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельної ділянки з комунальної власності в приватну власність Чегринцю В.П.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Тридцять дев’ята сесія сьомого скликання 

РІШЕННЯ 

30 вересня 2019 року                        м.Сновськ                                         №24-39/VII

  

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельної ділянки з комунальної власності в приватну власність Чегринцю В.П.

 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою Чегринця Володимира Петровича, з метою передачі земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність, враховуючи перехід права власності на житловий будинок, згідно Договору дарування житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами, посвідченого державним нотаріусом Щорської районної державної нотаріальної контори Чернігівської області Васильченко Т.П., 12.12.2013 року та зареєстрованого в реєстрі за №1722, за погодженням постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 120 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Чегринцю Володимиру Петровичу загальною площею 0,0605 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.П.Осипенко, 56 в м.Сновськ Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області;

 

  1. Передати земельну ділянку з комунальної власності територіальної громади (РНОНМ: 1820063674258) у приватну власність Чегринцю Володимиру Петровичу (ідентифікаційний номер) площею 0,0605 га кадастровий номер 7425810100:02:002:0089 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.П.Осипенко, 56 в м.Сновськ Сновського району Чернігівської області.

 

  1. Право власності на земельну ділянку зареєструвати згідно чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Пискун В.А.).

 

Міський голова                                                                           О.МЕДВЕДЬОВ

 

Leave a Reply