» » Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельної ділянки з комунальної власності в приватну власність Ткач Н.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельної ділянки з комунальної власності в приватну власність Ткач Н.В.

-> сесія | 0

 

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сорок перша сесія сьомого скликання 

РІШЕННЯ 

27 листопада 2019 року                   м.Сновськ                                         29-41/VII

  

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельної ділянки з комунальної власності в приватну власність Ткач Н.В.

 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою Ткач Наталії Вікторівни, з метою передачі земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність, враховуючи перехід права власності на житловий будинок, згідно Договору купівлі-продажу житлового будинку, посвідченого приватним нотаріусом Сновського районного нотаріального округу Чернігівської області Гордійко О.П., 05.07.2018 року та зареєстрованого в реєстрі за №165, за погодженням постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 120 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада в и р і ш и л а : 

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ткач Наталії Вікторівні загальною площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Віктора Максименка, 16 в м.Сновськ Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області;
  1. Передати земельну ділянку з комунальної власності територіальної громади (РНОНМ: 1582415674258) у приватну власність Ткач Наталії Вікторівні площею 0,1000 га кадастровий номер 7425810100:02:012:0195 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.___________, __ в м.Сновськ Сновського району Чернігівської області.
  1. Право власності на земельну ділянку зареєструвати згідно чинного законодавства.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Пискун В.А.).

 

Міський голова                                                                         О.МЕДВЕДЬОВ

 

Leave a Reply