» » Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельної ділянки з комунальної власності в приватну власність Полятикіній Н.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельної ділянки з комунальної власності в приватну власність Полятикіній Н.І.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Тридцять дев’ята сесія сьомого скликання 

РІШЕННЯ 

30 вересня 2019 року                        м.Сновськ                                         №23-39/VII

  

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельної ділянки з комунальної власності в приватну власність Полятикіній Н.І.

 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою Полятикіної Надії Іванівні, з метою передачі земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність, враховуючи перехід права власності на житловий будинок, згідно Договору купівлі-продажу житлового будинку, посвідченого державним нотаріусом Сновської районної державної нотаріальної контори Чернігівської області Васильченко Т.П., 20.02.2017 року та зареєстрованого в реєстрі за №219, за погодженням постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 120 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Полятикіної Надії Іванівни загальною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Конституції, 44 в с.Тур’я Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області;

 

  1. Передати земельну ділянку з комунальної власності територіальної громади (РНОНМ: 1113916074258) у приватну власність Полятикіній Надії Іванівні (ідентифікаційний номер) площею 0,2500 га кадастровий номер 7425888800:01:000:0858 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Конституції, 44 в с.Тур’я Сновського району Чернігівської області.

 

  1. Право власності на земельну ділянку зареєструвати згідно чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Пискун В.А.).

 

Міський голова                                                                           О.МЕДВЕДЬОВ

 

Leave a Reply