» » Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її в оренду  

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її в оренду  

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

П’ятдесят перша сесія сьомого скликання 

РІШЕННЯ 

29 вересня 2020 року                         м.Сновськ                                            №20-51/VII

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її в оренду

 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою виготовлену на замовлення Приватного акціонерного товариства «Чернігівоблбуд», за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, відповідно до вимог статей 12, 93, 122 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду Приватному акціонерному товариству «Чернігівоблбуд» загальною площею 1,0000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств в межах населеного пункту м.Сновськ на території Сновського району Чернігівської області.

 

  1. Надати ПрАТ «Чернігівоблбуд» в оренду земельну ділянку загальною площею 1,0000 га кадастровий номер 7425810100:03:015:0088 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств в межах населеного пункту м.Сновськ, терміном на 49 років.

 

  1. Встановити річну орендну плату в розмірі 3% від нормативної грошової оцінки землі.

 

  1. ПрАТ «Чернігівоблбуд» у місячний термін укласти та зареєструвати договір оренди земельної ділянки згідно чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Пискун)

 

Міський голова                                                           О.МЕДВЕДЬОВ