» » Про затвердження технічної  документації по визначенню  нормативної грошової оцінки земельної ділянки

Про затвердження технічної  документації по визначенню  нормативної грошової оцінки земельної ділянки

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Третя сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

 

28 січня 2021 року                            м.Сновськ         №32-3/VIII           

 

Про затвердження технічної  документації по визначенню  нормативної грошової оцінки земельної ділянки

 

Розглянувши клопотання приватного підприємства «Десна-Експерт-М», враховуючи висновок державної експертизи землевпорядної документації від 16.11.2020 № 672, відповідно до ст.12 Земельного кодексу України, статей 9, 35 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада  в и р і ш и л а :

  1. Затвердити технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,3083 га, що надається в оренду гр.Комісаренку Анатолію Федоровичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, яка розташована за адресою: с.Займище (за межами населеного пункту) на території Сновської об’єднаної територіальної громади Корюківського району Чернігівської області.
  1. Встановити нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,3083 га кадастровий номер 7425882100:02:000:0489 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, яка розташована за адресою: с.Займище (за межами населеного пункту), згідно технічної документації в розмірі 612 661,72 гривень.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

Міський голова                                                                      О.МЕДВЕДЬОВ