» » » Про затвердження висновків про вартість майна

Про затвердження висновків про вартість майна

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

30 серпня 2019 року                       м. Сновськ                                         № 103

Про затвердження висновків про вартість майна

 

З метою визначення відновної вартості майна оцінки для цілей оренди,  відповідно до Законів України «Про оренду державного та комунального майна», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», згідно звіту про оцінку майна та рецензії на даний звіт, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Затвердити висновок про вартість майна – нежитлового приміщення загальною площею 47,34 кв. м., що знаходиться за адресою: Чернігівська область, Сновський район, с. Нові Млини, вул. Попудренка, 16, дата оцінки якого 22 серпня 2019 року.

 

  1. Затвердити висновок про вартість майна – нежитлового приміщення загальною площею 45,00 кв. м. (корисна площа 17,1 кв. м.), що знаходиться за адресою: Чернігівська область, Сновський район, с. Великий Щимель, вул. Центральна, 15, дата оцінки якого 22 серпня 2019 року.

 

  1. Затвердити висновок про вартість майна – нежитлового приміщення загальною площею 84,85 кв. м. (корисна площа – 14,7 кв. м.), що знаходиться за адресою: Чернігівська область, Сновський район, с. Нові Млини, вул. Попудренка, 35, дата оцінки якого 22 серпня 2019 року.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Міський голова                                                                                  О.МЕДВЕДЬОВ

 

Leave a Reply