» » » Про затвердження висновків про вартість майна

Про затвердження висновків про вартість майна

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

21 грудня 2019 року                    м. Сновськ                  № 168

Про затвердження висновків про вартість майна

З метою визначення вартості майна для його приватизації шляхом продажу на аукціоні, відповідно до Законів України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», згідно звітів з оцінки майна, наданих приватним підприємством «Аксіома», рецензій на звіти про оцінку майна, наданих рецензентом Рудницькою І.В., керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Затвердити висновок про вартість об’єкта незавершеного будівництва – водопровідної насосної станції загальною площею 134,1 кв. м., що перебуває на балансі КП «Будівництво м’ясокомбінату» Сновської міської ради та знаходиться за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Юрія Костюченка, 101-г, дата оцінки якого 30 листопада 2019 року, дата складання – 04 грудня 2019 року.
  2. Затвердити висновок про вартість об’єкта незавершеного будівництва – хлораторної загальною площею 64,2 кв. м., що перебуває на балансі КП «Будівництво м’ясокомбінату» Сновської міської ради та знаходиться за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Юрія Костюченка, 101-в, дата оцінки якого 30 листопада 2019 року, дата складання – 04 грудня 2019 року.
  3. Комунальному підприємству «Будівництво м’ясокомбінату» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області здійснити заходи, пов’язані з переоцінкою майна, зазначеного в пунктах 1 та 2 даного розпорядження.
  4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                 О. МЕДВЕДЬОВ