» » » Про затвердження висновку про вартість майна

Про затвердження висновку про вартість майна

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

17 березня 2020 року                       м. Сновськ                                                        № 41

 

Про затвердження висновку про вартість майна

 

З метою визначення вартості майна для його приватизації шляхом продажу на аукціоні, відповідно до Законів України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», згідно звіту з оцінки майна, наданого приватним підприємством «Аксіома», рецензії на звіт про оцінку майна, наданої рецензентом Рудницькою І.В., керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Затвердити висновок про вартість об’єкта незавершеного будівництва – приміщення охорони загальною площею 49,8 кв. м., що перебуває на балансі КП «Будівництво м’ясокомбінату» Сновської міської ради та знаходиться за адресою: Чернігівська область, Сновський район, с. Займище, вул. Перемоги, 66-А, дата оцінки якого 29 лютого 2020 року, дата складання – 04 березня 2020 року.
  1. Комунальному підприємству «Будівництво м’ясокомбінату» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області здійснити заходи, пов’язані з переоцінкою майна, зазначеного в пункті 1 даного розпорядження.
  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                                    О. МЕДВЕДЬОВ