» » » Про затвердження висновку про вартість майна

Про затвердження висновку про вартість майна

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

23 травня 2024  року                                           м. Сновськ                                                       № 73

 

Про затвердження висновку  про вартість майна

 

З метою визначення вартості майна для цілей приватизації шляхом продажу на електронному аукціоні, відповідно до Законів України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», згідно звіту про оцінку, наданого фізичною особою підприємцем Волченкова О.С., рецензії на звіт про оцінку майна, наданої рецензентом Кириченко П.А., керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,    з о б о в ’ я з у ю:

 

  1. Затвердити висновок про вартість майна – нежитлової будівлі загальною площею 379,3 кв. м., що перебуває на балансі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області та знаходиться за адресою: Чернігівська область, Корюківський район, с. Гута-Студенецька, вул. Лісова, 31, дата оцінки якого 31.03.2024 року, дата завершення складання звіту – 10.04.2024 року.

 

  1. Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради здійснити заходи, пов’язані з переоцінкою майна, зазначеного в пункті 1 даного розпорядження.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 Міський голова                                                              Олександр  МЕДВЕДЬОВ