» » » Про затвердження висновку про вартість майна в с. Нові Млини Корюківського району Чернігівської області

Про затвердження висновку про вартість майна в с. Нові Млини Корюківського району Чернігівської області

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

02 квітня 2021 року                         м. Сновськ                                                        № 62

Про затвердження висновку про вартість майна в с. Нові Млини Корюківського району Чернігівської області

З метою визначення вартості майна для цілей бухгалтерського обліку, відповідно до Законів України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», згідно звіту про оцінку, наданого приватним підприємством «Аксіома», рецензії на звіт про оцінку майна, наданої рецензентом Рудницькою І.В., керуючись статтею ч.1 п.3 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з о б о в ‘ я з у ю:

 

  1. Затвердити висновок про вартість майна – нежитлової будівлі загальною площею 86,2 кв. м., що перебуває на балансі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області та знаходиться за адресою: Чернігівська область, Корюківський район, с. Нові Млини, вул. Річна, 33, дата оцінки якого 03 березня 2021 року, дата складання – 15 березня 2021 року;
  2. Затвердити висновок про вартість майна – нежитлової будівлі загальною площею 78,6 кв. м., що перебуває на балансі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області та знаходиться за адресою: Чернігівська область, Корюківський район, с. Нові Млини, вул. Попудренка, 16, дата оцінки якого 03 березня 2021 року, дата складання – 15 березня 2021 року.

 

  1. Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради здійснити заходи, пов’язані з переоцінкою майна, зазначеного в пунктах 1-2 даного розпорядження.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Секретар міської ради                                                                   Наталія Самойлова