» » Про затвердження звіту про результати опитування жителів Сновської міської територіальної громади щодо якості надання послуг

Про затвердження звіту про результати опитування жителів Сновської міської територіальної громади щодо якості надання послуг

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

   КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

25 червня 2021 року                        м.Сновськ                                            № 79

Про затвердження звіту про результати опитування жителів Сновської міської територіальної громади щодо якості надання послуг

 Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження міського голови  від 20.04.21р. № 77 «Про дослідження громадської думки щодо якості надання послуг», заслухавши та обговоривши звіт про результати опитування жителів Сновської міської територіальної громади щодо якості надання послуг, виконавчий комітет міської ради          в и р і ш и в :

 

  1. Затвердити звіт про результати опитування жителів Сновської міської територіальної громади щодо якості надання послуг (додається).
  2. Визначити із числа обраних пріоритетних послуг (медична допомога; будівництво, ремонт та обслуговування доріг і тротуарів; транспортне сполучення) пріоритетною – послугу медичної допомоги.
  3. Рекомендувати відділу економічного розвитку та інвестицій з числа керівників структурних підрозділів міської ради, старост, представників депутатського корпусу, Молодіжної ради, громадськості створити робочу групу з розроблення Плану удосконалення медичних послуг.
  4. Робочій групі розробити та подати на затвердження сесії міської ради План удосконалення медичних послуг.
  5. Відділу організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю розмістити на офіційному сайті Сновської міської ради звіт про результати опитування жителів Сновської міської територіальної громади щодо якості надання послуг.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Мірошниченка П.Л.

Міський голова                                                            Олександр МЕДВЕДЬОВ