» » Про зміну назви об’єкта нерухомості комунальної власності територіальної громади

Про зміну назви об’єкта нерухомості комунальної власності територіальної громади

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Восьма сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

06 липня 2021 року                      м. Сновськ                                   № ­­­16-8/VIІI

 

Про зміну назви об’єкта нерухомості  комунальної власності територіальної громади

Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила:

 

  1. Змінити назву об’єкта нерухомості комунальної власності Сновської міської територіальної громади, розташованого за адресою: Чернігівська область, Корюківський (Сновський, Щорський) район, с. Займище, вул. Сновська (Щорса), 94-а, з «Будівля школи №1 с. Займище» («Будівля сільської ради») на «Нежитлову будівлю».
  1. Сновській міській раді Корюківського району Чернігівської області провести необхідні заходи щодо зміни назви майна, зазначеного в пункті 1 даного рішення, згідно чинного законодавства України.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови П.Мірошниченка та на постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С.Виблов).

Міський голова                                                         Олександр МЕДВЕДЬОВ