» » Про зняття з квартирного обліку

Про зняття з квартирного обліку

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

22 квітня 2021 року                          м.Сновськ                                             № 59

Про зняття з квартирного обліку

         Розглянувши клопотання служби у справах дітей Корюківської РДА, служби у справах дітей Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту міської ради щодо зняття з квартирного обліку, керуючись пунктами 25, 26 «Правил обліку громадян, які потребують покращення житлових умов та надання їм жилих приміщень в Україні», пунктом 2 частини «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради             в и р і ш и в :

  1. Зняти з квартирного обліку особу з числа дітей, позбавлених батьківського піклування та виключити зі списку громадян, які мають право на позачергове отримання житла при виконавчому комітеті Сновської міської ради з 22 квітня 2021 року Мосю Михайла Вікторовича 21.04.1997 року народження в зв’язку з отриманням грошової компенсації за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла та оформленням права власності.
  2. Зняти з квартирного обліку особу з числа дітей, позбавлених батьківського піклування та виключити зі списку громадян, які мають право на позачергове отримання житла при виконавчому комітеті Сновської міської ради з 22 квітня 2021 року Макаренко Катерину Вікторівну 14.08.1997 року народження в зв’язку з отриманням грошової компенсації за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла та оформленням права власності.
  3. Зняти з квартирного обліку особу з числа дітей, позбавлених батьківського піклування та виключити зі списку громадян, які мають право на позачергове отримання житла при виконавчому комітеті Сновської міської ради з 22 квітня 2021 року Коровай (Макаренко) Марину Вікторівну 27.10.1999 року народження в зв’язку з отриманням грошової компенсації за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла та оформленням права власності.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Кравця Р.В.

 

Міський голова                                                                      Олександр МЕДВЕДЬОВ