» » Про зобов’язання Сновської міської ради щодо забезпечення безоплатним житлом фахівців з вищою медичною освітою

Про зобов’язання Сновської міської ради щодо забезпечення безоплатним житлом фахівців з вищою медичною освітою

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сорок четверта сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

 30 січня 2020 року                         м. Сновськ                                        № ­­­3-44/VII

 

Про зобовязання Сновської міської ради щодо забезпечення безоплатним житлом фахівців з вищою медичною освітою

 

З метою забезпечення закладів охорони здоров’я населених пунктів міської ради медичним фахівцями; відповідно до статей 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, Постанови Кабінету Міністрів України від 30.05.2018 року №417 «Деякі питання реалізації права осіб на першочергове зарахування до закладів вищої медичної і педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням», розпорядження голови Чернігівської облдержадміністрації від 11.05.2019 року №269 «Про затвердження Порядку щорічного проведення конкурсів на укладання угод серед претендентів на першочергове зарахування до закладів вищої медичної і педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням»; на виконання Програми забезпечення житлом лікарів Сновської об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням сесії міської ради від 29 листопада 2018 р. № 1-29/VІІ; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

міська рада вирішила: 

  1. Взяти зобов’язання стосовно забезпечення фахівців з вищою медичною освітою безоплатним житлом з опаленням і освітленням відповідно до Програми забезпечення житлом лікарів Сновської об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням сесії міської ради від 29 листопада 2018 р. № 1-29/VІІ.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови І.Орду та на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту (голова Т.Клименко).

 

 

Міський голова                                                                         О.МЕДВЕДЬОВ