» » Про звільнення від диференційованої плати за надання соціальних послуг  відділенням стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Про звільнення від диференційованої плати за надання соціальних послуг  відділенням стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Україна 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

12 березня 2021 року                          м.Сновськ                                                  № 38

 

Про звільнення від диференційованої плати за надання соціальних послуг  відділенням стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

 

Розглянувши подання комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Сновської міської ради щодо звільнення від диференційованої оплати підопічних відділення стаціонарного догляду тимчасового або постійного проживання згідно п. 7 ст.28 Закону України « Про соціальні послуги» №2671-VII від 17 січня 2019 року, п 21. Постанови Кабінету Міністрів України № 587 від 01 червня 2020 року «Про організацію надання соціальних послуг», Постанови Кабінету Міністрів України № 429 від 01 червня 2020 року «Про затвердження Порядку установлення диференційної плати за надання соціальних послуг», Наказу Міністерства соціальної політики України №419 від 16 червня 2020 року «Методика обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї для надання соціальних послуг», керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради   в и р і ш и в :

 

  1. Звільнити з 01 березня 2021 року від диференційованої плати за надання послуг Відділенням стаціонарного догляду комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Сновської міської ради у разі встановлення диференційованої оплати при розрахунку середньомісячного сукупного доходу сім’ї підопічних.
  2. Влаштовувати таких підопічних на повне державне утримання з відрахуванням частини пенсії відповідно до п. 2 ст. 48 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» № 1058-IV від 03 липня 2003 року зі змінами.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на директора комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Сновської міської ради Хоменко С.М.

 

 

Секретар  міської ради                                                                       Н.САМОЙЛОВА